تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : آخرین اخبار, اسلاید شو
شماره : 3550
تاریخ : ۳۱ مرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۴۹
برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید لاجوردی با همکاری ستاد دیه استان در زندان مرکزی یاسوج مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید لاجوردی با همکاری ستاد دیه استان در زندان مرکزی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان در این آئین ضمن گرامیداشت خجسته میلاد هفتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام موسی کاظم (ع) اظهار امید واری کرد تا با تأسی از زندگی معصومین علیهم السلام در راه و صراط مستقیم گام برداریم.

وی با اشاره به سالروز شهادت حاج سید اسدالله لاجوردی وی را از مبارزان نستوه و انقلابی دانست و گفت: آن شهید والامقام با اراده پولادین خود در راه مبارزه با کفر و نفاق از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و با تحمل سال ها حبس و شکنجه در زندان های رژیم منحوس پهلوی در دفاع از اسلام و مبارزه با کفر به پیروزی انقلاب کمک کرد. مدیر کل زندان ها و نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب شهید لاجوردی با پذیرفتن مسؤلیتهای سنگین همچون دادستانی انقلاب و رئیس سازمان زندانها خدمات گسترده ای در زمینه رشد و تعالی اهداف بلند نظام اسلامی برداشت. وی با بیان خدمات بسیار شایسته و جاودان شهید لاجوردی در سازمان زندانها افزود: این شهید عزیز در طول سالهای حضورش در سازمان زندانها بنیان گذار زندانبانی اسلامی با رویکرد فرهنگی تربیتی و ارائه آموزه های دینی به زندانیان شد. اسماعیل جمیاری در ادامه با بیان دستاوردهای بزرگ این شهید در راستای کمک به زندانیان و اقشار آسیب پذیز جامعه گفت: منشور اصولی و منطقی زندانبانی اسلامی که با تأسی از تربیت اسلامی و توجه به اصل بازسازی شخصیت افراد به خطا رفته و بر اساس رأفت اسلامی و توجه به کرامت انسانی زندانیان پایه ریزی شده است، از جمله ابتکارات شهید لاجوردی بوده و بر همین اساس امروزه شاهد تبدیل زندان ها به مراکز تعلیم و تربیت هستیم. این مراسم با قرائت پرفیض زیارت عاشورا به یاد روح بلند و ملکوتی شهید سید اسدالله لاجوردی در فضایی معنوی برگزار گردید.